Jasełka - Miłość do Rodziny

W piątek 20 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbyły się jasełka organizowane przez klasę 8b i 8d pod opieką Pani Małgorzaty Wołoszuk. Występ odbył się w sali gimnastycznej o godzinie 10:20. Spektakl oglądały klasy 7. i 8.
Tematem przewodnim całego przedsięwzięcia była miłość do rodziny. Historia rozegrała się we współczesnych realiach. Główny bohater, Sebastian, był dzieckiem nieznoszącym świąt Bożego Narodzenia. Rolę intryganta tradycyjnie odegrał diabeł. Ostatecznie Sebastian dzięki aniołom przekonuje się, jakie wartości niesie ze sobą rodzina i wspólnie spędzony czas. Bohater zmienia nastawienie do bliskich, doceniając każdą chwilę bycia razem. Przedstawienie urozmaicała muzyka wykonywana przez wielu zdolnych uczniów.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować głównej organizatorce całego przedsięwzięcia Pani Małgorzacie Wołoszuk.

Ziemowit Śledziński i Hanna Karbownik

Czytaj więcej: Jasełka - Miłość do Rodziny

Mikołajki na sportowo

6 grudnia w naszej szkole przy ulicy Siemiradzkiego zostały zorganizowane zawody mikołajkowe. W radosnej atmosferze klasy 7. i 8. rywalizowały ze sobą. Dyscypliny wymyślone przez nauczycieli wychowania fizycznego odbiegały od tradycyjnych konkurencji, np. młodzież musiała zbierać czekoladki czy też rzucać piłką w kierunku pachołków. Mimo rywalizacji, uczniowie nie zapominali o dobrej zabawie. Dzięki świątecznej muzyce można było poczuć klimat i magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Po 10 startach wyłonili się zwycięzcy. W kategorii klas 7. zwyciężyła 7c, a wśród 8. zespoły 8a i 8d. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczyli nauczyciele wychowania fizycznego i jednocześnie organizatorzy imprezy mikołajkowej. Dziękujemy im za moc sportowych wrażeń!

Czytaj więcej: Mikołajki na sportowo

WOŚP w naszej szkole!

7-10 stycznia 2020

wosp

Gramy dla dziecięcej medycyny zabiegowej! Najogólniej mówiąc – zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.
•Sprzedaż ciast i galaretek!
•Loteria fantowa!
•Czwartkowy koncert!
•Metamorfozy!
   (Malowanie twarzy oraz robienie warkoczyków.)
•Serce!
   (Klasowe ozdabianie dużego serca.)
•Sportowe zmagania!
•Środowa licytacja!
   (12:40 parter Licytujemy biżuterię, pluszaki i inne przedmioty.)
      •Pieniądze wrzucamy bezpośrednio do puszek.
      •Nie wydajemy reszty.

Alternatywna Lekcja WF

Klasy 5D i 6D wzięły udział w alternatywnej lekcji WF! Dzieci wspinały się, ścigały, jeździły na rowerach z wirtualnym trasą, grały w kosza, sprawdzały refleks i … zbierały autografy:)
Wszystko dzięki uprzejmości Fundacji Moniki Pyrek oraz Kinder+Sport. Celem projektu jest odwrócenie panującej wśród uczniów tendencji do biernego uczestnictwa w sporcie, poprzez pokazanie im tradycyjnych form aktywności sportowej i zachęcenie ich do czynnego uprawiania sportu. Wykorzystane zostały do tego symulatory, będące w oczach uczniów, interesującym i atrakcyjnym novum. Jedno jest pewne - zabawa była rewelacyjna i zdrowa!:)

Czytaj więcej: Alternatywna Lekcja WF

Obiady styczeń 2020

SZANOWNI RODZICE !

KASA OBIADOWA DO KOŃCA miesiąca GRUDNIA jest nieczynna.

PROSIMY ZA OBIADY STYCZNIOWE

WPŁACAĆ W M-CU   STYCZNIU

2020 roku

Dokładne informacje dotyczące kwoty i terminu