Informacja

W dniu 31.08.2018r. odbędzie się dzień adaptacyjny dla uczniów klas pierwszych w godz. 9.00 – 11.00

"Spotkajmy się na planszy"- podsumowanie

koszalin logo„Spotkajmy się na planszy” to tytuł projektu, na którego realizację Towarzystwo Przyjaciół Szkoły nr 53 w Szczecinie pozyskało środki z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego z programu Społecznik 2018r.

W ramach projektu m.in. zakupiono 35 gier planszowych, dzięki którym przez cały czerwiec uczniowie spotykali się przy planszach i doskonalili swoje umiejętności bądź poznawali nowe gry

.pomorze logo

Czytaj więcej: "Spotkajmy się na planszy"- podsumowanie

Turniej - Pentago, Przebiegłe wielbłądy, Cortex, Blokus

19 czerwca 2018r. w naszej szkole odbył się międzyszkolny turniej w gry planszowe. Wzięło w nim udział 64 uczestników reprezentujących naszą społeczność szkolną oraz Szkołę Podstawową nr 47 im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinie.

Turniej odbył się w ramach projektu „Spotkajmy się na planszy”, na którego realizację Towarzystwo Przyjaciół Szkoły nr 53 w Szczecinie pozyskało środki z programu Społecznik 2018r.

pomorze logo

koszalin logo

Czytaj więcej: Turniej - Pentago, Przebiegłe wielbłądy, Cortex, Blokus

Spotkajmy się na planszy.

koszalin logoturniejpomorze logo

Turniej odbywa się w ramach projektu sfinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego w ramach

Programu Społecznik

Za nami Noc bibliotek.

a9W nocy z 8 na 9 czerwca 2018r. uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Noc bibliotek”.

Spotkaliśmy się już o godz. 18:00, by korzystając z promieni zachodzącego słońca zrelaksować się z książką w czytelniczej strefie „pod chmurką”. Następnie, również w plenerze, odbyły się literackie warsztaty, których ideą była przede wszystkim integracja uczestników, ale także twórcze działania związane z tworzeniem opowiadania tytułowego (z przygotowanych wcześniej tytułów książek) i wierszy w technice „poezji negatywnej”.

Czytaj więcej: Za nami Noc bibliotek.