Szkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie

im. Fryderyka Chopina

"Spotkajmy się na planszy"- podsumowanie

koszalin logo„Spotkajmy się na planszy” to tytuł projektu, na którego realizację Towarzystwo Przyjaciół Szkoły nr 53 w Szczecinie pozyskało środki z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego z programu Społecznik 2018r.

W ramach projektu m.in. zakupiono 35 gier planszowych, dzięki którym przez cały czerwiec uczniowie spotykali się przy planszach i doskonalili swoje umiejętności bądź poznawali nowe gry

.pomorze logo

19 czerwca rozegrano międzyszkolny turniej w gry planszowe ze szkołą podstawową nr 47 ze Szczecina, którego zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci mini gier. Turniejowi towarzyszyła debata na temat „Gry planszowe, czy gry komputerowe?”. W gry graliśmy także podczas festynu szkolnego , a nawet w trakcie wakacji.

Realizacja projektu powoli dobiega do końca, ale rozgrywki szkolne trwać będą nadal! Już teraz zapraszamy na jesienne spotkania na planszy.

Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Sipiorze, która społecznie sprawuje merytoryczną opiekę nad realizacją projektu, a poza projektem umożliwia naszym uczniom prowadzenie codziennych rozgrywek w najróżniejsze gry planszowe. 

Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Łaseckiej za czas i energię poświęconą na zorganizowanie tego przedsięwzięcia.