Język angielski- dodatkowe zajęcia

Dodatkowe, odpłatne zajęcia z języka angielskiego odbywać się będą w wymiarze 2 godzin tygodniowo w klasach I-V i 3 godzin tygodniowo w klasach VI.
Koszt zajęć: klasy I-V 240zł / semestr, klasy VI 360zł / semestr płatne przelewem na rachunek Towarzystwa Przyjaciół Szkoły nr 53 odpowiednio do 15 października 2018  / 25 lutego 2019

Materiały na zajęcia należy zakupić we własnym zakresie w księgarniach językowych (często na zamówienie) lub na www.edugaleria.pl

klasy I - Sarah Phillips 2nd Edition Incredible English 1 wyd. OXFORD (tylko ćwiczenia)
klasy II - Sarah Phillips 2nd Edition Incredible English 2 wyd. OXFORD (tylko ćwiczenia)
klasy III - Sarah Phillips 2nd Edition Incredible English 3 wyd. OXFORD (tylko ćwiczenia)

klasy IV i V - Bill Bowler, Sue Parminter Happy Earth New Edition 1 wyd. OXFORD (podręcznik i ćwiczenia na dwa lata)
klasy VI - Bill Bowler, Sue Parminter Happy Earth New Edition 2 wyd. OXFORD (podręcznik i ćwiczenia)

Klasy IV-VI dodatkowo będą korzystać z czasopism angielskich w prenumeracie. Szczegóły zostaną podane na pierwszych zajęciach.