Szkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie

im. Fryderyka Chopina

Drodzy rodzice

Zbliżają się Święta Wielkanocne. W tym czasie zwykle jesteśmy razem z Waszymi dziećmi, składamy sobie życzenia. W tym roku jest inaczej.

Jest to trudny czas dla nas nauczycieli i całej polskiej oświaty. Strajkujemy, bo mamy dość chaosu w szkole, braku szacunku i głodowych zarobków. Zależy nam na lepszej oświatowej przyszłości Waszych dzieci.

Bardzo dziękujemy za wyrazy wsparcia, które codziennie do nas docierają. Zdajemy sobie sprawę, że Państwu też jest trudno poradzić sobie w tej sytuacji, ale prosimy o zrozumienie, nie są to działania wymierzone przeciwko dzieciom.

 

Z okazji Świąt życzymy Państwu, dzieciom i całej rodzinie spokoju, zdrowia, życzliwości i odpoczynku.

 

 

Dyrekcja i nauczyciele

Szkoły Podstawowej nr 53 w Szczecinie