Szkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie

im. Fryderyka Chopina

Pomóż nam zdobyć 1000 książek!!!

 

Szanowni Rodzice! Drodzy uczniowie!

Nasza szkoła bierze udział w konkursie „Tysiąc powodów, by czytać”, w którym możemy wygrać 1000 książek do biblioteki. Zdjęcie konkursowe z wybraną książką zrobili uczniowie wraz z rodzicami z klasy 4e. Organizatorem konkursu jest Empik. Od 02 do 22 października będzie trwało głosowanie internetowe. Wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i inne zainteresowane osoby prosimy o  codzienne oddawanie głosów na naszą szkołę!!!

 

 

To, czy wygramy książki zależy od was, od każdego z nas, od tego czy będziemy głosować, jak często i ile osób do tego zaangażujemy. Głosujmy rodzinnie, czyli dziecko, mama, tata, babcia, ciocia itd. im więcej nas weźmie udział, tym większe szanse na wygraną!!! Głosowanie internetowe rozpocznie się w poniedziałek 02 października (należy wyszukać naszą szkołę) strona organizatora akcji, gdzie należy oddawać swoje glosy:  http://www.empik.com/biblioteki (w załącznikach ulotki do wydruku). Szczegółowe informacje w bibliotece szkolnej.

PLAKAT

 zdjecie

Głosowanie: odnajdujemy zdjęcie uczniów naszej szkoły i kliknąć oddając jednocześnie głos (należy posiadać adres meil do rejestracji)

http://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj