Szanowni Państwo

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Szczecinie w imieniu pracowników szkoły, uczniów i rodzin poszkodowanych 15 października 2017 roku w pożarze domu wielorodzinnego w naszej dzielnicy-Stołczyn, serdecznie dziękuje wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel angażując się w bezinteresowną pomoc i wsparcie dla rodzin uczniów naszej szkoły.

Jest nam niezmiernie miło, że  wśród nas jest ogromna liczba osób, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny. Dziękujemy dyrektorom, nauczycielom, uczniom szczecińskich szkół i placówek oświatowych za tak liczny odzew i przekazane dary.

W obliczu nieszczęścia liczy się każdy gest solidarności, której rodziny naszych poszkodowanych uczniów otrzymali od Państwa tak dużo.

Wierzymy, że dobroć, którą okazaliście innym, wróci do Was ze zdwojoną siłą. Życzymy Wam wszelkiej pomyślności oraz doświadczania na co dzień, dobra od drugiego człowieka.

Z wyrazami wdzięczności

Dionela Bednarska