Szkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie

im. Fryderyka Chopina

Zielono mi…, czyli wagary z książką

21 marca to dzień, w którym świętujemy nie tylko początek astronomicznej wiosny i praktykujemy związaną z nim obrzędowość (z wagarami włącznie, ale również Światowy Dzień Poezji. Biblioteka szkolna, pragnąc włączyć się  w każdy z aspektów tego dnia, proponuje:

- „zielone” książki, czyli takie, których okładki są w tym kolorze bądź pojawia się on w tytule (stoisko wypożyczeń - w holu szkoły)

- poetyckie spotkania w bibliotece – podczas długich przerw można będzie posłuchać wierszy śpiewanych przez znanych polskich wykonawców, a także   czytanych i recytowanych przez nauczycieli lub zaprezentować ulubione lub własne utwory

                                                                                                            Zapraszam