Szkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie

im. Fryderyka Chopina

Noc bibliotek

 

 

logo noc

Jeżeli pragniesz przeżyć emocjonującą przygodę, zobaczyć, jak szkoła wygląda nocą, poznać jej sekretne, drugie życie, wspólnie poczytać ulubione książki oraz obejrzeć ich ekranizacje, to nadarza się ku temu okazja. Włączamy się bowiem w ogólnopolską akcję czytelniczą, która przebiega pod hasłem „Noc bibliotek”.

W tę szczególną noc, w całej Polsce, odbywać się będą spotkania czytelnicze. Również nasza szkolna biblioteka zaprasza uczniów                 kl. 4-6 do udziału w nocnym czytaniu. Zainicjujemy je 8.06.2018 r.  o godz.18:00, a zakończymy 9.06.2018 r. o godz. 7:00.                        

Chcąc współuczestniczyć w tym wydarzeniu, należy złożyć do 5.06.2018 r. w bibliotece szkolnej druk pisemnej zgody opiekunów prawnych i podpisany przez uczestnika regulamin (do pobrania na stronie internetowej i w bibliotece).

Zaplanowane zostały do wyboru cztery tytuły, które znalazły się na deklaracji zgody opiekunów prawnych. Należy wybrać jeden z nich, by zarezerwować sobie miejsce w odpowiednim pokoju czytelniczym. Jeśli któraś z pozycji nie znajdzie zbyt wielu zainteresowanych, to zrezygnujemy z niej na rzecz pozostałych.

Regulamin

Zgoda na udział

Program