„Książki naszych marzeń”

planuje realizację

Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

„Książki naszych marzeń”

Chcielibyśmy stworzyć naszą własną listę tytułów książek, o przeczytaniu których marzą nasi uczniowie.

Chcemy stworzyć listę tytułów książek, które byłyby propozycją zakupu nowości do naszej biblioteki szkolnej.

W tym celu

Zapraszamy

wszystkich naszych uczniów, rodziców, nauczycieli i innych pracowników szkoły do udziału w akcji wyborów tytułów książek!

Celem akcji jest poznanie i upowszechnienie zainteresowań czytelniczych uczniów, a także dostosowanie księgozbioru biblioteki do faktycznych zainteresowań dzieci.

Napisz swoje propozycje tytułów książek, przynieś je do biblioteki szkolnej lub wrzuć do pudełka  „Książki naszych marzeń”  na dyżurce w szkole.

Od naszych uczniów oczekujemy propozycji tytułów interesujących książek, jakie chcieliby przeczytać.

MASZ  SZANSĘ ZDECYDOWAĆ, CO BĘDZIESZ CZYTAĆ I JAKIE KSIĄŻKI ZNAJDĄ SIĘ

W TWOJEJ  BIBLIOTECE  SZKOLNEJ!

NIE  CZEKAJ!

PRZYJDŹ  I  WEŹ  UDZIAŁ  W  WYBORACH  KSIĄŻEK!