Majowe akcje biblioteki

Akcje biblioteki szkolnej
„Podziel się książką" oraz
„Szóstoklasisto zostaw po sobie książkę"

W maju biblioteka szkolna ogłosiła dwie akcje „Podziel się książką" oraz „Szóstoklasisto zostaw po sobie książkę".
Celem akcji było pozyskanie książek, które wzbogaciłyby księgozbiór biblioteki szkolnej.
Uczniowie obdarowali naszą bibliotekę wieloma egzemplarzami interesujących książek.
Dzięki ich hojności oferta naszej biblioteki wzbogaciła się o wiele egzemplarzy ciekawych książek.
Między innymi otrzymaliśmy kolejne tytuły znanych i lubianych serii wydawniczych, a mianowicie: kolejne przygody „Martynki", „Hani Humorek", „Koszmarnego Karolka", „Dziennik cwaniaczka", książki znanego i popularnego autora Grzegorza Kaspedke i inne.
Nasza biblioteka otrzymała ogółem 230 egzemplarzy książek.

A oto lista naszych darczyńców i udział w akcji uczniów z poszczególnych klas  pobierz