Walentynki z Biblioteką

Z okazji Walentynek biblioteka szkolna zorganizowała konkurs artystyczny „Słowem i pędzlem malowane”, w którym uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wrażliwością i talentem.

W kategorii plastycznej swoje prace zaprezentowali wszyscy uczniowie klas 1a i 1c. Twórczy wysiłek uczestników nagrodzony został czekoladowymi sercami.

Uczniowie klas starszych o uczuciach opowiadali wierszem. Na taką formę ekspresji zdecydowali się:

Kinga Stopa kl. 2b

Weronika Świerk kl. 2b

Maciej Gdowski kl. 3c

Nataniel Ogłoziński kl. 3d

Marcelina Urban – Malada kl. 4b

Hanna Rogalewska kl.4c

Agata Kubacka kl. 4d

Milena Małkowska  kl.4e

Aleksandra Jendryczka  kl.4e

Jakub Cieślak kl. 6a

Zuzanna Rulka kl.6c

Jakub Strawa kl.6c

Szymon Sulecki kl. 6c

Pola Stapios kl. 2c GM

Julia Tyjewska kl. 2c GM

Liryczne wprawki okazały się utworami na miarę prawdziwych poetów, dlatego jurry przyznało każdemu twórcy nagrodę książkową. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w bibliotece szkolnej.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się „ławeczka miłości”, na której można było robić pamiątkowe zdjęcia. Obok niej stanęła „przenośna biblioteka”, która przybyła do swoich czytelników z ofertą książek o miłości i przyjaźni. Ta ostatnia przeżyła prawdziwe oblężenie.