Szkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie

im. Fryderyka Chopina

Czytelnia „pod chmurką”

10.05.2018 rozpoczyna działalność czytelnia na świeżym powietrzu. Znajdować się ona będzie na tyłach sali gimnastycznej, gdzie wśród soczystej zieleni, na miękkich poduszkach   i leżakach, przez cały dzień, można będzie oddać się pasjonującej lekturze. Książki znajdują się w specjalnej budce, z której samodzielnie je wypożyczamy, a przed opuszczeniem „czytelni” odkładamy na miejsce (nie wynosimy książek poza strefę).

Książki są nowo zakupione, w idealnym stanie, dlatego należy je szanować, by służyły długo           i wszystkim.

W ofercie znajdują się najbardziej poczytne pozycje z serii – „Dziennik cwaniaczka”, „Baśniobór”, „Kto mnie przytuli?”, „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”,                               „Nela podróżniczka”, „Magiczne drzewo” i wiele innych.

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM NA RELAKS Z KSIĄŻKĄ.