Terminy i godziny dyżurów pedagogów w ramach pomocy psychologiczno- pedagogicznej

Kontakt telefoniczny po uprzednim podaniu swojego numeru telefonu na w/w e -maile

Dodatkowo załączamy informacje o pracy naszej Poradnii.

Kontakt z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 4 w Szczecinie

Interwencyjny telefoniczny dyżur psychologa (91) 43-27-116

oraz do przeczytania dobre praktyki w czasie kwarantanny, czyli jak wspierać dziecko w czasie epidemii.

Inne Ważne Telefony - gdzie szukać pomocy w sytuacjach trudnych i kryzysowych?

W związku z występującym problemem zaśmiecania przestrzeni publicznej zużytymi środkami ochrony indywidualnej, przedstawiamy ulotkę informacyjną oraz plakat skierowane do obywateli nt. postępowania ze zużytymi rękawiczkami oraz maskami jednorazowymi.

tutaj do pobrania

Propozycje nauczycieli świetlicy

Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice

Obecna sytuacja jest dla wszystkich niewątpliwie trudna. Oprócz realizowanych przez nauczycieli – wychowawców zadań z podstawy programowej, my nauczyciele świetlicy mamy dla Was propozycje, które są pomysłem na wspólne spędzenie czasu i zabawę całej rodzinki. Będą one dostępne w zakładce „ Świetlica”. Propozycje te nie są zadaniami obowiązkowymi, ale będzie nam miło jeśli z nich skorzystacie. Po powrocie do szkoły będziecie mogli pochwalić się efektami swojej pracy.
A gdyby ktoś z Was nie mógł się doczekać i chciałby się pochwalić wcześniej lub potrzebował jakiejkolwiek pomocy proszę napisać na adres e- mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Możecie wysyłać zdjęcia wykonanych prac plastycznych i swoje, które zobrazują to w jaki sposób spędzacie czas. Może ktoś napisze wiersz, rymowankę lub opowiadanie i prześle na podany adres. A może po prostu ma ochotę do nas napisać. Jesteśmy ciekawi co u Was słychać i czekamy na kontakt.
Pozdrawiamy serdecznie.
Nauczyciele świetlicy

Tu do pobrania:

18.05. - 22.05.2020 r. TEMAT: BEZPIECZNIE W DOMU I W SZKOLE.

11.05. - 15.05.2020 r. TEMAT: JESTEM POLAKIEM I EUROPEJCZYKIEM.

4.05.-8.05.2020 r. TEMAT: KSIĄŻKA MOIM PRZYJACIELEM. 4.05.-8.05.2020 r. TEMAT: KSIĄŻKA MOIM PRZYJACIELEM.

27.04. - 30.04.2020 r. TEMAT: ŚWIĘTA MAJOWE.

20.04 – 24.04. 2020 TEMAT: DBAJMY O NASZĄ PLANETĘ.

15.04 – 17.04. 2020 TEMAT: WRÓCIŁY BOCIANY I INNE PTAKI

6.04 – 9.04.2020 TEMAT: TRADYCJE WIELKANOCNE W POLSCE I NA ŚWIECIE.

30.03 – 3.04.2020 r. TEMAT: MAMY WIOSNĘ.

23 – 27.03.2020 TEMAT TYGODNIA: Z HIGIENĄ ZA PAN BRAT.