Propozycje nauczycieli świetlicy

Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice

Obecna sytuacja jest dla wszystkich niewątpliwie trudna. Oprócz realizowanych przez nauczycieli – wychowawców zadań z podstawy programowej, my nauczyciele świetlicy mamy dla Was propozycje, które są pomysłem na wspólne spędzenie czasu i zabawę całej rodzinki. Będą one dostępne w zakładce „ Świetlica”. Propozycje te nie są zadaniami obowiązkowymi, ale będzie nam miło jeśli z nich skorzystacie. Po powrocie do szkoły będziecie mogli pochwalić się efektami swojej pracy.
A gdyby ktoś z Was nie mógł się doczekać i chciałby się pochwalić wcześniej lub potrzebował jakiejkolwiek pomocy proszę napisać na adres e- mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Możecie wysyłać zdjęcia wykonanych prac plastycznych i swoje, które zobrazują to w jaki sposób spędzacie czas. Może ktoś napisze wiersz, rymowankę lub opowiadanie i prześle na podany adres. A może po prostu ma ochotę do nas napisać. Jesteśmy ciekawi co u Was słychać i czekamy na kontakt.
Pozdrawiamy serdecznie.
Nauczyciele świetlicy

Tu do pobrania:

30.03 – 3.04.2020 r. TEMAT: MAMY WIOSNĘ.

23 – 27.03.2020 TEMAT TYGODNIA: Z HIGIENĄ ZA PAN BRAT.

Terminy i godziny dyżurów pedagogów w ramach pomocy psychologiczno- pedagogicznej

Kontakt telefoniczny po uprzednim podaniu swojego numeru telefonu na w/w e -maile

Dodatkowo załączamy informacje o pracy naszej Poradnii.

Kontakt z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 4 w Szczecinie

Interwencyjny telefoniczny dyżur psychologa (91) 43-27-116

oraz do przeczytania dobre praktyki w czasie kwarantanny, czyli jak wspierać dziecko w czasie epidemii.

Zasady Naboru Do Dodatkowej Klasy Czwartej - Sportowej

ZARZĄDZENIE NR 34/20 PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN
z dnia 22 stycznia 2020 r.

w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2020/2021 do klas IV i VII publicznych  szkół podstawowych sportowych i publicznych szkół podstawowych mistrzostwa sportowego, oddziałów sportowych w publicznych szkołach podstawowych lub oddzialów mistrzostwa sportowego w publicznych  szkołach podstawowych ogólnodostępnych.

dokument do pobrania

Elektroniczna Rekrutacja 2020

Od dnia 09 marca 2020r. rozpocznie się elektroniczna rekrutacja do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin, na rok szkolny 2020/2021. Rekrutacji dokonuje się przez stronę internetową:

WWW.NABOR.PCSS.PL/SZCZECIN

w razie problemów ze strona prosze o pobranie załaczonych dokumentów:

DOKUMENTY w zip