Zasady Naboru Do Dodatkowej Klasy Czwartej - Sportowej

ZARZĄDZENIE NR 34/20 PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN
z dnia 22 stycznia 2020 r.

w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2020/2021 do klas IV i VII publicznych  szkół podstawowych sportowych i publicznych szkół podstawowych mistrzostwa sportowego, oddziałów sportowych w publicznych szkołach podstawowych lub oddzialów mistrzostwa sportowego w publicznych  szkołach podstawowych ogólnodostępnych.

dokument do pobrania

Elektroniczna Rekrutacja 2020

Od dnia 09 marca 2020r. rozpocznie się elektroniczna rekrutacja do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin, na rok szkolny 2020/2021. Rekrutacji dokonuje się przez stronę internetową:

WWW.NABOR.PCSS.PL/SZCZECIN

w razie problemów ze strona prosze o pobranie załaczonych dokumentów:

DOKUMENTY w zip

ZARZĄDZENIE NR 24/20 PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN

z dnia 17 stycznia 2020 r.
w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2020/2021 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i klas I publicznych szkół podstawowych

kliknij tutaj aby pobrać