Szkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie

im. Fryderyka Chopina

MOWOS

Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Matylda Winiecka z kl. VIII B uzyskała tytuł finalistki Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Matylda znalazła się w gronie 52 zawodników z całej Polski, którzy zakwalifikowali się do etapu centralnego olimpiady, jaki miał odbyć się (jednak ze względu na pandemię został odwołany) w Warszawie. Gratulujemy wielkiego sukcesu!

Konkursy Przedmiotowe

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe organizowane przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

LAUREACI

Język Polski

Michalina Hyriak, kl. VIII D

Historia

Maksymilian Smyła, kl. VI D

Miłosz Kaczorowski, kl. VIII D

Wiedza o Społeczeństwie

Jakub Cieślak, kl. VIII A

Geografia

Bronisław Dolniak, kl. VIII A

FINALIŚCI

Język Polski

Karolina Burdzińska, kl. VIII B

Karolina Woźniak, kl. VIII B

Wiktoria Piotrowska, kl. VIII C

Język Angielski

Emilia Łagoda, kl. VIII B

Kornelia Nitras, kl. VIII A

Dominik Stępień, kl. VII D

Michał Wojciechowski, kl. VIIC

Michalina Hyriak, kl. VIII D

Lara Clark, kl. VIII D

Sebastian Sobczyński, kl. VIII C

Hanna Drużga, kl. VIII C

Język Niemiecki

Maria Baranowska, kl. VIII A

Anna Kram, kl. VIII B

Matematyka

Hubert Żaczyński, kl. VIII A

Geografia

Miłosz Kaczorowski, kl. VIII D

Biologia

Anna Kram, kl. VIII B

Karolina Kulbaczewska, kl. VIII B

Chemia

Hubert Żaczyński, kl. VIII A

Fizyka

Jakub Barczyk, kl. VIII A

Emilia Łagoda, kl. VIII B

 

Konkursy Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej

FINALIŚCI

Konkurs Biologiczny

Anna Kram, kl. VIII B

Karolina Kulbaczewska, kl. VIII B

Konkurs Historyczny

Miłosz Kaczorowski, kl. VIII D

Wyniki X Edycji Miejskiego Konkursu Twórczości Plastycznej „Ogrody pływające - czyli Szczecin 2050”

 

Prace plastyczne, klasy IV-VI:

Weronika Cękała, klasa 6a – 1 miejsce

Justyna Kośmider, klasa 6b – 1 miejsce

Aleksandra Jendryczka, klasa 6e – 2 miejsce

Oliwia Godlewska, klasa 5d – 3 miejsce

Weronika Leszczyńska, klasa 5b – wyróżnienie

Liza Dziubienko, klasa 6a – wyróżnienie

Oliwia Filip, klasa 6a – wyróżnienie

Agata Kubacka, klasa 6d – wyróżnienie

 

Prace plastyczne, klasy VII-VIII:

Karolina Kośmider, klasa 8a – 1 miejsce

Zuzanna Poprawska, klasa 7d – 2 miejsce

Karolina Soroka, klasa 7a – 2 miejsce

Martyna Kowalska, klasa 8d – 2 miejsce

Zuzanna Adamczyk, klasa 8d – 3 miejsce

Izabela Krawczak, klasa 7b – wyróżnienie

 

Prace przestrzenne:

Zofia Rutkowska, klasa 6e – 1 miejsce

Paweł Romanowski, klasa 5c – wyróżnienie

 

                                       

 

Dodatkowo praca Karoliny Kośmider z klasy 8A została zamieszczona w internetowym wydaniu Wiadomości Szczecina.

 

 

https://wiadomosci.szczecin.eu/artykul/mieszkancy/ogrody-plywajace-czyli-szczecin-2050

 

GRATULUJEMY!

Sukcesy sportowe w pierwszym semestrze roku szkolnego 2019/2020

 

 

pn1  pn1

pn1  pn1

1. Drugie miejsce w Mistrzostwach Szczecina w piłce nożnej dziewcząt ID

don1  don1  don1

2. Drugie miejsce w Turnieju piłki nożnej – Don Bosko Cup 2020 ID

uni1  uni1
3. Trzecie miejsce w Mistrzostwach Szczecina w unihokeju chłopców ID

4. Pierwsze miejsce drużynowo dziewcząt Dzień sztafet IMS
5. Drugie miejsce drużynowa liga LA dziewcząt IMS
6. Drugie miejsce drużynowa liga LA chłopców IMS
7. Drugie miejsce drużynowo chłopców Dzień sztafet IMS
8. Drugie miejsce drużynowo chłopców Liga Biegowa IMS

ts1  ts1  ts1

9. Trzecie miejsce w Mistrzostwach Szczecina w tenisie stołowym dziewcząt IMS

d1  d1

d1  d1

10. Trzecie miejsce w Mistrzostwach Szczecina w unihokeju chłopców IMS
11. Trzecie miejsce drużynowo w 1 rundzie na ergometrze wioślarskim IMS

hokej1  hokej1  

12. Czwarte miejsce w Mistrzostwach Szczecina w unihokeju dziewcząt IMS
13. Czwarte miejsce w Mistrzostwach Szczecina koszykówce chłopców IMS

ID – IGRZYSKA DZIECI 
IMS – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ