Szkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie

im. Fryderyka Chopina

Ogólnopolski konkurs GALILEO 2018 z języka polskiego

  • Karolina Miluch kl. 4 - 4. miejsce w kraju, dyplom laureata
  • Kacper Modliborski kl. 4 - 6. miejsce w kraju, dyplom laureata
  • Kaja Nakonieczna kl. 4 - 8. miejsce w kraju, dyplom laureata
  • Aleksandra Jendryczka kl. 4 - 8. miejsce w kraju, dyplom laureata
  • Paula winiecka kl. 4 - 9. miejsce w kraju, dyplom laureata
  • Natalia Kwiatkowska kl. 4 - 10. miejsce w kraju, dyplom laureata
  • Agata Kubacka kl. 4 - 10. miejsce w kraju, dyplom laureata
  • Szymon Gacek kl. 4 - 13. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia
  • Julia Gibas kl. 4 - 13. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia
  • Marcel Górnik kl. 4 - 13. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia
  • Aleksandra Bonk kl. 4 - 14. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia
  • Malwina Pękalska kl. 4 - 14. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia
  • Piotr Prajs kl. 5 -11. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia
  • Jan Rosa kl. 5 - 11. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia
  • Aleksandra Barczyk kl. 5 - 12. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia
  • Amelia Staszczyk kl. 5 - 13. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia
  • Nell Stopa kl. 5 - 14. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia
  • Martyna Czajkowska kl. 7b - 14. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia
  • Alicja Piątkowska kl. 7b – 15. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia
  • Maciej Szych kl. 7b - 15. miejsce w kraju, dyplom wyróżnienia

Sukces ucznia.

Maciej Szych z klasy VII b został laureatem konkursu PRZYRODNIK organizowanego przez V LO w Szczecinie.

Wyniki konkursu - Olimpus sesja zimowa

Maciej Dębicki - dyplom laureata

Wiktor Taniowski - dyplom laureata

Wszystkim uczestnikom olimpiad serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy na kolejną edycję.

Geo-Planeta

W konkursie GEO - PLANETA wynik:
bardzo dobry uzyskał Bronisław Dolniak z klasy VI a
wyróżnienie otrzymała Zuzanna Warchoł z klasy VI a.

 

Meditest

Jan Rosa z klasy V c – 7 miejsce w kraju - wyróżnienie

Maksymilian Kondratowicz z klasy VII c  – 11 miejsce w kraju - wyróżnienie

Archimedes jesienny - Biologia

laureat III stopnia –  Wiktor Taniowski  klasa V a

laureat IV stopnia – Tymoteusz Olech klasa VII b

laureat IV stopnia – Aleksandra Hońko  klasa VI a

laureat V stopnia –  Karolina Miluch klasa IV b