Szkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie

im. Fryderyka Chopina

Język angielski -sukcesy w I semestrze 2018/2019

ĘZYK ANGIELSKI

 

  • Kornicz Szymon (4d) – dyplom I stopnia  – olimpiada wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus
  • Miluch Karolina (5b) – dyplom II stopnia  – olimpiada wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus
  • Klimek Mateusz(5b) – dyplom II stopnia  – olimpiada wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus
  • Romanowski Paweł (4c) – dyplom II stopnia  – olimpiada wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus
  • Kaszczak Maja (3b) – dyplom II stopnia  – olimpiada wiedzy Archimedes Plus Lingua Plua
  • Urbanowicz Agnieszka (8b) – zakwalifikowana do wojewódzkiego etapu Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego
  • Czajkowska Martyna (8b) – – zakwalifikowana do wojewódzkiego etapu Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego
  • Tułecki Maciej (8c) - – zakwalifikowany do wojewódzkiego etapu Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego
  • Kornicz Szymon (4d) – miejsce I – dyplom laureata – Multitest
  • Haduch Krzysztof (4d) – miejsce IX - dyplom laureata  – Multitest
  • Miluch Karolina(5b) – miejsce XII – wyróżnienie – Multitest
  • Modliborski Kacper(5c) – miejsce XIV - wyeóżnienie  – Multitest
  • Puch Ivo(5b) – miejsce XV – wyróżnienie – Multitest
  • Kornicz Szymon (4d) -  laureat konkursu OLIMPUS
  • Szczycieł Jan (6b) -  laureat konkursu OLIMPUS
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." class="ajn bofPge">  

Rekord w Speedcubingu

W tym roku Norbert Godlewski z klasy 6c ustanowił rekord we wszystkich trzech konkurencjach, GRATULUJEMY!

IMG 3137

Sukcesy w konkursach przyrodniczych w I semestrze 2018/2019

         Olimpus sesja jesienna BIOLOGIA

 

Oliwia Filip klasa V a – laureat – 9 miejsce w kraju

Marcelina Urban - Malada klasa V b – laureat - 14 miejsce w kraju

Karolina Miluch klasa V b – laureat – 15 miejsce w kraju

 

Olimpus sesja jesienna PRZYRODA

 

Jan Rosa klasa VI c – laureat – 15 miejsce w kraju

 

Multitest BIOLOGIA

 

Milena Małkowska klasa V e – laureat – 5 miejsce w kraju

Marcelina Urban – Malada klasa V b – laureat – 5 miejsce w kraju

Mateusz Klimek V b – laureat – 10 miejsce w kraju

Karolina Miluch klasa V b – wyróżnienie – 11 miejsce w kraju

Aleksandra Jendryczka klasa V e – wyróżnienie – 11 miejsce w kraju

Amelia Pawlukowska klasa V e – wyróżnienie – 13 miejsce w kraju

Justyna Kośmider klasa V b – wyróżnienie – 14 miejsce w kraju

Maja Mikołajczyk klasa V b – wyróżnienie – 14 miejsce w kraju

 

Meditest

 

Marta Adamska z klasy VIII c – 8 miejsce w kraju - wyróżnienie

Tyszka Emilia z klasy III b – 11 miejsce w kraju - wyróżnienie

Alfik matematyczny 2018/2019 - wyniki

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

 

MIKOŁAJ MUKLEWICZ    

JĘDRZEJ PYRGIEL      

DOROTA WOŹNIAK        

JAKUB BAYER          

SZYMON KORNICZ        

JAN ROSA              

KAROLINA FERT        

HANNA DUNAJ          

PIOTR PRAJS          

 

 

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

 

KAROLINA MILUCH      

ZOFIA RUTKOWSKA      

 

GRATULUJEMY !

Sukcesy w konkursach plastycznych w I semestrze 2018/2019


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Moja Niepodległa. Wolność kocham i
rozumiem” w ramach projektu „Murale Polskiej Niepodległości” związanego z setną
rocznicą odzyskania wolności przez nasz kraj.
Wyróżnienie:
Zofia Wieczorkiewicz klasa 3a GM
Natalia Krupińska klasa 3b GM
Karolina Burdzińska klasa 7b

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Złota Jesień w Szczecinie”
Zofia Rutkowska, klasa 5e - 1 miejsce
Alicja Jasina, klasa 7b - 1 miejsce
Adrianna Jasina, klasa 4d - 2 miejsce
Maja Kruk, klasa 6a - 2 miejsce
Anna Ptak, klasa 4f - 3 miejsce
Anna Rafaląt, klasa 4d - wyróżnienie