Szkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie

im. Fryderyka Chopina

Życzenia z Okazji Zakończenia Roku Szkolnego

Kochani Uczniowie!

Za nami kolejny rok szkolnej edukacji. Rok jakże inny niż poprzednie, niezwykle trudny dla nas wszystkich. W ostatnich miesiącach musieliście zmierzyć się z wieloma problemami i wyzwaniami związanymi ze zdalnym nauczaniem. Ale daliście radę, spisaliście się wspaniale! W ciągu roku osiągnęliście wiele sukcesów w konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych. Aż jedenastu uczniów z naszej szkoły otrzymało za swoje osiągnięcia Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin. Jesteśmy z Was bardzo dumni! Wszystkim serdecznie gratuluję, także tym, którzy odnieśli sukces na miarę swoich możliwości i otrzymają świadectwa promocyjne do następnej klasy.

Kochani, teraz czas na wypoczynek. Wypoczywajcie zatem mądrze i bezpiecznie, korzystajcie ze słońca i pięknej pogody, zawierajcie ciekawe znajomości i kolekcjonujcie pozytywne doświadczenia. A we wrześniu wróćcie do szkoły (mam nadzieję, że już w normalnych warunkach) zdrowi, wypoczęci i pełni wspaniałych wspomnień.

Do widzenia! J

Kochani Absolwenci!

Dzisiaj po raz ostatni żegnacie razem z nami rok szkolny. Osiem lat Waszej pracy owocuje otrzymaniem świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Po wakacjach rozpoczniecie nowy etap edukacji. Przed Wami nowe wyzwania, wiele ciekawych, nieodkrytych dróg. Jestem przekonana, że wiedza, zdolności i umiejętności zdobyte, odkrywane i rozwijane w tej szkole, pozwolą wybrać tę najlepszą, która zaprowadzi Was ku gwiazdom… Pamiętajcie, aby w życiu kierować się wyłącznie tymi zasadami, które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka oraz zdobywać uznanie i szacunek innych.

Życzę Wam, abyście w kolejnej szkole odnaleźli miejsce dla siebie, odnaleźli nowych równie wspaniałych przyjaciół oraz – co również ważne- spotkali życzliwych a jednocześnie wymagających nauczycieli.

Życzę Wam także słonecznych, pełnych wrażeń i odpoczynku wakacji.

Szczęśliwej drogi,…już czas J

Drodzy Rodzice!

Kończy się rok szkolny, który na pewno zapamiętamy wszyscy. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za współpracę, wspieranie naszych działań, pomoc w realizacji wielu zadań, za motywowanie dzieci w nauczaniu na odległość, ale także za wyrozumiałość i tolerancję, które okazaliście w ostatnich trudnych miesiącach, a które były nam tak potrzebne.

Gratuluję sukcesów Waszych dzieci, nawet tych najmniejszych i życzę dużo zdrowia oraz miłego letniego wypoczynku.

Do widzenia

                                 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 53 w Szczecinie

                                                       Małgorzata Wójcik